Відправляємо замовлення "Новою поштою" у працюючі відділення

БИГБОРД

Біллборд (Billboard, bigboard, білборд, щит, 6х3) - рекламний щит. Найпопулярніші розміри - 6х3м, менш поширені - щити розміром 3х12м, 4х3м. Розміщується на опорі або на стіні будівлі. Зовнішне підсвічування здійснюється 2-3 лампами.

Рекламний щит з внутрішньою підсвіткою - Беклайт (3х6м, 4х8м, 5х12м) - рекламна конструкція у вигляді короба з внутрішньою підсвіткою (лампи денного світла). Зображення виготовлено на прозорій банерній тканини, яка кріпиться за допомогою системи натягу. Комплектуючі, включаючи світлотехнічне обладнання, розташовуються усередині корпусу. Місця розміщення бек-лайтів - клумби і узбіччя автошляхів.

Динамічні рекламні щити - Роллер, Призматрон, Прізмавіжн, Призма, Трівіжн

Призма - основний механізм приводить в рух десятки трикутників, які, обертаючись навколо своєї осі, демонструють по черзі кожну з граней. Таким чином, на призмі одночасно розміщується 3 різних сюжети з періодичністю, яка попередньо задається.

Рекламний щит - найпоширеніший і ефективний вид зовнішньої реклами для ознайомлення потенційних споживачів з продуктом, послугою або акцією

Друк білбордів

3х6м, папір водостійкий ,120 г/м²

(blue back side)