Відправляємо замовлення "Новою поштою" у працюючі відділення

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ІНТЕР'ЄРНИЙ ДРУК

Екосольвентний широкоформатний друк фотографічної якості з роздільною здатністю 1440 dpi

Велике роздільна здатність друку до 1440 dpi дозволяє друкувати більш чітке зображення готових виробів і використовувати як для інтер'єрного оформлення так для виготовлення різної друкованої продукції невеликими тиражами. Друкуємо на принтері Mimaki.
Максимальна ширина друку 1600 мм, з гарантією до 3-х років на готовий виріб.

№ п/п

Матеріал

Ціна, м²/грн.

1

Папір сіті, 150 г/м²

200

2

Плівка “ORACAL” 641 серії

300

3

Плівка “ORACAL” 641 серії з ламінуванням

460

4

Банер литий 450 г/м²

300

5

Полотно 220-390 г/м²

400

Широкоформатний друк на Oracal

Друк на плівці ORACAL (ОРАКАЛ) – це один з видів широкоформатного друку. Вона застосовується для оформлення вітрин і місць продажів, обклеювання транспорту, виготовленні вивісок, табличок, штендерів, для інтер'єрної друку, тому що вона зручна і проста, якісна і доступна.

Для зовнішньої реклами термін експлуатації такої плівки може досягати рік і більше, а для виробів усередині приміщень практично необмежений.

Самоклеюча плівка ОРАКАЛ – це м'яка плівка з ПВХ.

На нашому виробництві Ви можете замовити плівку оракал з повнокольоровим друком будь-яких допустимих розмірів, а так само ми можемо вам надати послуги - накочення плівки до основи. Ми друкуємо на обладнанні японського виробництва, ніж досягаємо найкращі результати.

Якість широкоформатного друку на плівці зазвичай 720 dpi, при необхідності можливо збільшити до 1440 dpi.

за назвою "Динго".

Ламінуванням називається нанесення поверх надрукованого зображення прозорої плівки для захисту від зовнішніх факторів.

Плівка з повнокольоровим друком з якістю 1440 dpi і ламінуванням дає можливість виготовлення найякіснішої, привабливою, яскравою зовнішньої реклами.

Широкоформатний друк на паперових носіях блюбек і сітілайт

Блюбек – це простерная не просвічує папір для широкоформатного друку, яка використовується для зовнішньої реклами.

Папір блюбек має одну сторону блакитного кольору, завдяки цьому, по-перше, лицьове зображення захищається від просвіту, по-друге, має клеющую поверхню, що зручно для монтажу.

Папір блюбек стійка до коливань температури і вологості (набухає), до впливу ультрафіолету, води і вітру (не рвуться), а довговічність зображення досягається завдяки чорнила на основі сольвентних барвників.

Застосовується папір блюбек для розміщення на щитових конструкціях з періодом розміщення до 3-х місяців.

Сітілайти – це рекламна конструкція, призначена для зовнішнього і для внутрішнього використання.

Ситилайт утворюється від 2-х англійських слів city (місто) і light (світло), тобто. розташовуються зазвичай в центрі міста і підсвічуються зсередини лампами денного світла.

Сітілайти бувають односторонні і двосторонні. Односторонні сітілайти можуть кріпитися до будь-якої витримує його вага конструкції.

Стандартні сітілайти мають розмір 1,2 х 1,8 м і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини, що дозволяє їх бачити добре в темний час доби.

Для сітілайтів використовують напівпрозорий папір, яка пропускає світло і привертає увагу до себе в темний час доби.

Постери для рекламних конструкцій також виготовляють терміном до 3 х місяців. Папір, на відміну від інших рекламних матеріалів, менш стійка до дії часу і швидше втрачає свій зовнішній вигляд, навіть якщо знаходиться всередині світлового короба.