Відправляємо замовлення "Новою поштою" у працюючі відділення

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК OUTDOOR

Сольвентний широкоформатний друк з роздільною здатністю 720 dpi

Максимальна ширина друку до 5000 мм. Вироби більшого розмірами робимо за допомогою спайки.
Гарантія на друк на папері до 60 днів.

Ціна на готові вироби:

№ п/п Матеріал Ціна за шт.грн.
1 Постер 6х3 м на папері Blueback 1-20 шт. 3240
2 Постер 6х3 м на папері Blueback від 21 шт. 2754
3 Банер 6х3 м Frontlit 5400
4 Сiti-light 1,20х1,80 м до 50 шт. 400
5 Сitilight 1,20х1,80 м від 51 шт. 320

Ціна 1 м² задрукованого матеріала в грн.

№ п/п Матеріал Ціна, м²/грн. до 100 м² Ціна, м²/грн. від 100м²
1 Самоклеюча плівка «Oracal» 641 серії 300 240
2 Самоклеюча плівка One Vision 610 488
3 Банер литий 300 240
4 Банер просвітный 500 г 300 240
5 Банер «blockout» друк з двох сторін 600 480
6 Сітка банерна Mesh 300 240
7 Сіті 150г 200 160

№ п/п Додаткові послуги Ціна, м²/грн. до 100 м² Ціна, м²/грн. от 100м²
1 Набивка люверсів, шт. 4 4
2 Спайка банерної тканини, м п. 40 30

Широкоформатний друк на банерній тканині

Рекламні банери, , що застосовуються в зовнішній рекламі, виготовляються шляхом нанесення широкоформатного повнокольорового друку на банерну тканину. Синонімами банера є розтяжки, перетяжки, транспаранти, брендмауери - це все ефективні інструменти зовнішньої реклами, і чим більше банер -. Тим він ефективніше працює як реклама.
Якщо необхідний широкоформатний друк на банері розмірами більше ніж стандартний рулон банерній тканині, то кілька полотен, з вже нанесеним зображенням, спаюють між собою спеціальним пристроєм. Для монтажу банерів з повнокольоровим друком зазвичай використовують люверси (металеві кільця), для зміцнення в місцях люверсів передбачений подворот по периметру і пропайка країв перед набиванням люверсов.Для друку на банерах використовують роздільну здатність друку в 360-720 точок на дюйм.
Банери найчастіше використовуються як засіб інформування та реклами, тому що широкоформатний друк на банері є найдешевшим варіантом зовнішньої реклами. В той же час цей варіант реклами є дуже ефективним при грамотному підході дизайнерів. Широкоформатний друк на Беннер є дешевою рекламою, бо:
1. Це дуже довговічний матеріал (від 18 до 36 місяців гарантія), тому регулярна зміна зображень через зношення, як при використанні паперу, не потрібна.
2. Можливий монтаж працівником без великої кваліфікації і досвіду в монтажі. Ми все з дитинства знаємо що таке шнурівка черевик. При монтажі банера зазвичай використовується саме такий принцип.
3. Банер можливо застосовувати кілька разів, наприклад можна один раз зробити банер і використовувати його на виставках кілька років.
4. При транспортуванні банер займає дуже мало місця, так як він прекрасно формується в рулон.
5. Швидкість монтажу незрівнянна ні з одним іншим видом широкоформатного друку на рулонних матеріалах.
6. Банер дає можливість друку величезних зображень, розміри яких обчислюються тисячами квадратних метрів, - і це теж безсумнівно є полюсом даного матеріалу.

Широкоформатний друк на Oracal

Друк на плівці ORACAL (ОРАКАЛ) - це один з видів широкоформатного друку. Вона застосовується для оформлення вітрин і місць продажів, обклеювання транспорту, виготовленні вивісок, табличок, штендерів, для інтер'єрної друку, тому що вона зручна і проста, якісна і доступна.
Для зовнішньої реклами термін експлуатації такої плівки може досягати рік і більше, а для виробів усередині приміщень практично необмежений.
Самоклеюча плівка ОРАКАЛ – це м'яка плівка з ПВХ.
Існує кілька видів плівки ОРАКАЛ:
1. Матові і глянцеві (що користуються найбільшим попитом) види плівки для широкоформатного друку. Ці види плівки використовуються як для зовнішньої, так і для інтер'єрної реклами.
У поверхні матової плівки припустимі мікроскопічні нерівності, тоді як у глянцевої - поверхня ідеально гладка.
2. Непрозорі, транслюцентних (світлорозсіюючі) і прозорі плівки.
Непрозорі - найпоширеніші, т.к.они більш стійкі до зовнішніх впливів, відрізняються міцністю і доступністю за ціною.
Світлорозсіюючі плівки використовують для нанесення на світлову рекламу (об'ємні світлові букви, світлові вивіски, сітілайти).
Прозорі плівки використовуються для обклеювання вітрин і створення об'ємних вітражів.
3. Транспортні плівки використовуються для обклеювання транспортних засобів. Така плівка має високу стійкість від шкідливих впливів (води, сонця, вітру).
4. Світлонакопичувальні плівки, тобто ті, які здатні накопичити світло вдень і випромінювати вночі. Таку плівку використовують для попереджувальних знаків.
5. Світловідбиваючі плівки, тобто ті, які можуть відображати падаюче на них світло. Вони використовуються для виготовлення дорожніх знаків і реклами на узбіччях доріг.
6. Односторонні плівки - це плівки з великою кількістю отворів, які використовуються для обклеювання вікон транспорту і (при необхідності) вікон приміщень, при цьому людина, що перебуває за таким вікном, добре бачить вулицю, а людина, яка дивиться на таке вікно - може добре бачити віддруковане зображення.
На нашому виробництві Ви можете замовити плівку оракал з повнокольоровим друком будь-яких припустимих розмірів, а також ми можемо вам надати послуги припресування плівки до основи. Ми друкуємо на обладнанні японського виробництва, тому досягаємо найкращіх результатів.
Якість широкоформатного друку на плівці зазвичай 720 точок на дюйм, при необхідності її можна збільшити до 1440 точок на дюйм.
Для захисту таких зображень від впливу зовнішнього середовища у нас на виробництві встановлені два ламінатори.
Ламінуванням називається нанесення поверх надрукованого зображення прозорої плівки для захисту від зовнішніх факторів.
Плівка з повнокольоровим друком з якістю 1440 точок на дюйм і ламінуванням дає можливість виготовлення найякіснішої, привабливою, яскравої зовнішньої реклами.

Широкоформатний друк на паперових носіях блюбек і сітілайт

Блюбек- це постерний папір, що не пропускає світло, для широкоформатного друку, який використовується для зовнішньої реклами.
Папір блюбек має одну сторону блакитного кольору, завдяки цьому, по-перше, лицьове зображення захищається від просвічування, по-друге, має клеющую поверхню, що зручно для монтажу.
Папір блюбек стійкий до коливань температури і вологості (не набухає), до впливу ультрафіолету, води і вітру (не рветься), а довговічність зображення досягається завдяки чорнилам на основі сольвентних барвників.
Застосовується папір блюбек для розміщення на щитових конструкціях з періодом розміщення до 3-х місяців.
Сітілайти- це рекламна конструкція, призначена для зовнішнього і для внутрішнього використання.
Ситилайт утворюється від 2-х англійських слів city (місто) і light (світло), тобто розташовуються зазвичай в центрі міста і підсвічуються зсередини лампами денного світла.
Сітілайти бувають односторонні і двосторонні. Односторонні сітілайти можуть кріпитися до будь-якої конструкції що витримує його вагу.
Стандартні сітілайти мають розмір 1,2 х 1,8 м і комплектуються двостороннім зображенням з підсвічуванням зсередини, що дозволяє їх бачити добре в темний час доби.<
Для сітілайтів використовують напівпрозорий папір, який пропускає світло і привертає увагу до себе в темний час доби.
Постери для рекламних конструкцій також виготовляють терміном до 3 х місяців. Папір, на відміну від інших рекламних матеріалів, менш стійкий до дії часу і швидше втрачає свій зовнішній вигляд, навіть якщо знаходиться всередині світлового короба.