ПОРАДИ ПО ПОКЛЕЙЦІ ФЛІЗЕЛІНОВИХ ФОТОШПАЛЕР І ВІНІЛОВИХ ФОТОШПАЛЕР НА ФЛІЗЕЛІНОВІЙ ОСНОВІ

ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЯКІСТЬ ШПАЛЕР ПЕРЕД ПОКЛЕЙКОЮ!

ЯКЩО ШПАЛЕРИ ВЖЕ ПОКЛЕЕНІ, ТО ПРЕТЕНЗІЇ ДО ЯКОСТІ ШПАЛЕР НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

1. Основа повинна бути сухою, рівною, чистою, а також хімічно нейтральним. Спочатку потрібно видалити старі шпалери зі стін перед обклеюванням нових. У разі якщо стіни мають тріщини або відколи, необхідно їх зашпаклювати. Також не забудьте закрити шви стикування з вікнами, стелею, дверима і підлогою.

2. Стіни повинні бути світлими і однотонними.

3. При підвищеній вологості поклейка вінілових шпалер недопустима. Потрібно спочатку усунути причини високої вологості стін.

4. У разі якщо поверхнею стіни є гіпсова штукатурка, її необхідно відшліфувати і потім нанести ґрунтовку.

5. Дуже гладкі поверхні потрібно буде спочатку покрити ґрунтовкою R-35.

6. Використовуйте схил! Стіни рідко бувають ідеально рівними. Щоб після поклейки шпалери лежали на поверхні рівно, перед тим, як наклеїти перший лист, проведіть на стіні вертикальну лінію, скориставшись схилом. Для виготовлення схилу візьміть шнур, довжина якого практично відповідає висоті стелі, і прив'яжіть до нього вантаж. Вантаж повинен вільно висіти. Якщо він стосується статі або плінтуса, шнур занадто довгий. Шнур потрібно натерти крейдою.

7. Щоб провести контрольну лінію, відміряйте від кута відстань, на 1/2 дюйма менше ширини шпалер. Закріпіть шнур під стелею і дозвольте йому вільно бовтатися доти, поки він не займе вертикального положення. Притисніть грузик до стіни і, відтягнувши шнур, як струну, відпустіть. У вас вийде рівна вертикальна риса, на яку ви будете орієнтуватися при обклеювання шпалер.

8. Якщо ви рівно наклеїти перший лист, інші теж будуть наклеєні рівно, якщо ви акуратно з'єднайте кромки. Похибки в кутах будуть не так помітні, як косі лінії після обклеювання шпалер по всій кімнаті.

9. Якщо Ви купили флізелінові фотошпалери , обов'язково перевірте послідовність склеювання полотен відповідно до замовленого зображенням.

10. Для розмітки потрібно використовувати олівець, а не фломастер

11. Приготуйте клей відповідно до інструкції.

12. На наступному етапі необхідно нанести приготовлений заздалегідь клей на стіну. Потрібно використовувати спеціальний клей, призначений для наклеювання флізелінових шпалер.

13. Після нанесення клею беремо перше полотно і, підганяючи його по висоті, починаємо наклеювати його по відбитій лінії на стіні.

14. Негайно приступайте до розгладження шпалер, виганяючи з-під них все повітря. Використовуйте для цього шпалер валик.

15. Краща якість стика виходить при приклеюванні шпалер "внахльост". Для цього на шпалерах присутні мітки зверху і знизу, за якими потрібно поєднувати малюнок. Далі показана послідовність дій при наклеювання шпалер "внахльост".

а) - наклейка внахльост; б) - прирізка кромок ножем по центру нахльосту;
в) - відділення полотніща; г) - видалення "внутрішньої" смужки;

16. Піднесіть смужку до стіни. Розгорніть верхню частину смужки і приклейте до стіни. Розгорніть нижню частину смужки і пригладьте.

17. На стіну наноситься клей і полотно починає приклеюватися. Коли стик готовий, приступаємо до розгладжування шпалер і одночасно виганяємо з-під них повітря.

18. Ні в якому разі не можна домагатися рівного стику шляхом розтягування шпалер, якщо це і вдасться зробити, після висихання шпалер стик розійдеться. Стик потрібно розгладити вузьким валиком.

19. Використовуйте якісний клей густий по консистенції, не розбавляйте його.

20. Вимикачі: Перед обклеюванням стін зніміть, по можливості, всі розетки і вимикачі. Наклеюючи шпалери, зробіть на місці виступу хрестоподібний розріз відповідного розміру і пригладьте смужку. Після цього поверніться до місця виступу і зріжте зайві шпалери.

21. При висиханні шпалери погано переносять перепади температур (протяги) і вологості.

22. Після висихання шпалери можна покрити акриловим лаком на водній основі. Лак захиститить від подряпин, поверхню можна буде мити миючими засобами. Рекомендується для дитячих кімнат. Якщо шпалери клеяться непрофесіоналами, то можна спочатку покрити шпалери лаком, а потім клеїти. Лак захиститить зовнішню поверхню шпалер від клею.

Лак панельний ИР-11
Стійкий до води і побутових хімікатів
Екологічно чистий водний розчин акрилової сополімерні дисперсії FINNDISP® без летких органічних сполук.

Примітка: гарантія на якість поклейки дається тільки при наклеюванні шпалер нашими фахівцями.Фотошпалери. Друк фотошпалер в Києві
вул. Василия Яна 3/5, Київ, Україна ст. м. "Олимпийская" Студія друку "Дінго" пн-пт: 9:00 - 20:00

(067) 390-07-24

Viber, Skype,
WhatsApp, Telegram

e-mail: info@dingo.com.ua

фотошпалери, баннеры, прапори

Украина онлайн

© dingo.com.ua
Найти нас на Blogspot.com
Найти нас в Facebook
Найти нас в Twitter
Найти нас на Pinterest